مرکز آموزش علمی کاربردی ایدم

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی:

دانشگاه جامع علمی کاربردی در جهت رشد اشتغال جامعه، پیشرو بوده و گام های موثری برداشته است

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس و نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه جامع علمی کاربردی در جهت رشد اشتغال جامعه، پیشرو بوده و گام های موثری برداشته است .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان غربی، سردار عیسی زاده رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس و نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی با دکتر فتحی مشاور رئیس و مدیرکل حوزه ریاست ، روابط عمومی و‌‌ پاسخگویی به شکایات دانشگاه جامع علمی کاربردی و دکتر عبداله زاده سرپرست واحد استانی آذربایجان غربی دیدار و گفتگو کرد.
 همزمان با این دیدار نشست شورای اداری واحد استانی آذربایجان غربی نیز برگزار شد، رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به دغدغه مندی این کمیسیون در راستای اشتغال آفرینی و مهار بیکاری در جامعه گفت: همه ارکان آموزش کشور بایستی با آموزش های حرفه ای و کاربردی در خصوص ایجاد اشتغال قدم بردارند که خوشبختانه دانشگاه جامع علمی کاربردی به عنوان یک دانشگاه اشتغال زا در جهت رشد اشتغال جامعه پیشرو می باشد.
 وی در ادامه به موضوع پیگیری تخصیص بودجه اشتغال به دانشگاهها به ویژه دانشگاه جامع علمی کاربردی از سوی کمیسیون اجتماعی مجلس پرداخت و بر لزوم برنامه ریزی و هماهنگی مسئولین ذیربط تاکید کرد. 
در ادامه مشاور رئیس و مدیرکل حوزه ریاست ، روابط عمومی و‌پاسخگویی به شکایات دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به ظرفیت های قابل توجه این دانشگاه در حوزه های مختلف آموزش، مدرسان، پژوهش و فرهنگی‌ دانشجویی افزود: با شروع به کار تیم مدیریتی جدید در دانشگاه جامع علمی کاربردی، تعاملات گسترده ای با بخش های مختلف جامعه در جهت اعتلاء و توسعه آموزش های مهارتی به وجود آمده است و تعامل با نمایندگان و کمیسیون های مختلف مجلس شورای اسلامی از اولویت های این دانشگاه می باشد. 
وی افزود: با هماهنگی های انجام شده همه برنامه های دانشگاه جامع علمی کاربردی بر اساس آمایش آموزش عالی استان ها در حال اجرا است. 
در ادامه دکتر عبدالله زاده سرپرست واحد استان آذربایجان غربی اظهار داشت: نیاز امروز جامعه، مهارت آموزی است و بسیاری از مشکلات فعلی جامعه با اشتغال زایی برای قشر جوان حل شدنی است و ما قدردان این نگاه ویژه کمیسیون اجتماعی مجلس به مقوله اشتغال‌آفرینی هستیم.
 وی افزود: دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان غربی با همه ظرفیت خود شرایط تعامل با بخش خصوصی و دولتی را در جهت آموزش های مهارتی محیا کرده است.

عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *